+48 61 285 16 16 biuro@fdmizgier.pl

O FIRMIE

Firma „Fermy Drobiu Mizgier Tomasz Mizgier” jest podmiotem o ugruntowanej i stabilnej pozycji rynkowej w branży produkcji i pakowania świeżych jaj konsumpcyjnych, istniejącym na rynku od początku lat 80-tych.

Produkujemy jaja zgodnie z regulacjami UE. Proces produkcji i pakowania jaj jest pod stałą kontrolą weterynaryjną i prowadzony jest w oparciu o długoletnie doświadczenie i wiedzę właściciela.

Firma „Fermy Drobiu Mizgier Tomasz Mizgier” jest międzynarodowym dostawcą jaj dla klientów z Unii Europejskiej, a także na rynkach m.in. Angoli, Omanu, Dubaju, Kataru, Malediwów, Kongo, RD Kongo, Dżibuti, Gambii, Sierra Leone, Liberii, Mauretanii.

Nasze produkty oferujemy także polskim klientom, co jest możliwe dzięki ich dostępności w dużych sieciach handlowych m.in.: Auchan Polska, Tesco Polska, Carrefour Polska.

Ciągły rozwój firmy spowodował dalsze inwestycje w nowoczesne magazyny i pakownię o powierzchni 22 tyś. m2.

FERMY DROBIU MIZGIER W LICZBACH

Niosek w klatkach ulepszonych

Niosek w systemach wolierowych

Pakowanych jaj tygodniowo

produkcja

Poza wysoką jakością naszych produktów, kluczem do sukcesu naszych produktów jest nowoczesny system produkcji. Nowe kurniki wyposażone są w stabilny systemy bezpieczeństwa wentylacji tunelowej, co zapewnia nam jedno z czołowych miejsc na rynku i umożliwia dostarczanie wysokiej jakości produktu popularnego na rynku krajowym oraz zagranicznym.

Nasze kurniki są wyposażone w klatki firmy HELLMANN. Segregacja jaj według rozmiarów i jakości odbywa się za pomocą w pełni zautomatyzowanych maszyn sortujących MOBA-OMNIA.

Proces pakowania naszych produktów prowadzony jest w zakładach zlokalizowanych w woj. wielkopolskim. Nasza pakownia jaj posiada certyfikat zgodności w zakresie rolnictwa ekologicznego.

Posiadamy 1 100 000 niosek w systemie ulepszonych klatek i 570 000 kur utrzymywanych w nowoczesnych metodach wolierowych tzw. system wolierowy otwarty, własną mieszalnię pasz i magazyny. Sukcesywnie dokonujemy przemodelowania profilu produkcji z klatkowego na alternatywny.

Łączna zdolność produkcyjna pakowni to obecnie 27 000 000 jaj tygodniowo i ok. 1 400 000 000 rocznie. Wraz z naszymi stałymi i wyłącznymi dostawcami jaj, od których otrzymujemy ponad 1 500 000 jaj dziennie, mamy możliwość zaoferowania naszym klientom łącznie ponad 3 000 000 jaj dziennie.